Aliance Bílé Stíny

 
 
 

Menu
Aktuálně

9.1. - Samuraj
nastal rok 2009 a Bílé stíny se vrací!
20.9. - Samuraj
Právě začal nový věk...
2.5. - Samuraj
Web přepnut na nový věk, přidána nová povolání.
3.1. - Samuraj
Web opět funkční... Zahájen nový věk.
28.10. - Samuraj
Problém se spamem vyřešen (doufám) - nenechte se zaskočit mizejícím políčkem v knize hostů :). Pouze lidi bez javascriptu si hold musejí započítat :D.
18.9. - Samuraj
Web aktualizován na nový věk.
10.8. - rajewski
První BS ve městě: Rajewski 26:72
10.8. - rajewski
BS poprvé první mezi aliancemi - link
11.1. - Samuraj
Všichni si zažádejte u rajewskeho přístup a vyplňte o sobě údaje..
8.1. - Samuraj
Spuštění testovací verze webu.


AnketyTOPlistGodlike.cz- zaregistruj svoji alianci


Prapůvod – věk 4.8

Psal se věk 4.8 a do světa MA vstoupilo pár naprosto neschopnejch lam, ne náhodou na stranu zlých. Než objevili, že se dá zároveň stavět, kroutit, kouzlit a bidovat v bestu uplynulo moře času. Není tedy divu, že v alianci z nich byli naprosto nadšení a stále na ně hulákali cosi o lamách, limitech a další podivná slova, co nedávali moc smysl.. Hlavně paktáři psali cosi pořád s hvězdičkama a posílali nás kamsi daleko, místo toho aby pořád dokrucovaly podpory a měli pochopení…

Není proto divu, že se rozhodli založit si vlastní ali, kde jim nikdo nebude nakazovat a nadávat a hlavně kde se jim všem pomstí a připomenou jim své začátky, proto kašleme na zetka a jdeme ke straně, co je nám bližší - Déčka. Jméno se našlo snadno- už ani netuším kde a proč a jak a proto Bílé stíny.První věk – věk 4.9

Jak jsme se domluvili, tak se stalo. Hned zkraje jsem založil ali a čekal, kdo a kdy se přidá. Přišli Mortan, dun Elicas a Sir Filipos. A to bylo vše. Trošku jsem zaspal a nepřihlásil se víc jak den a lidi byli přijati jinam. Začalo o vypadat bledě, ali byla kolem 100.místa a nikdo sem nechtěl. Navíc Hanynus a Samuraj už nechtěli čekat než se připojím a založili si vlastní alianci – Federaci, naštěstí ne nadlouho.

Proto není divu, že jsme začali uvažovat, co dál. Chvíli to vypadalo, že se přidáme pod Federaci a bude rychlý konec, ale nakonec jsme umluvili pár lidí a bylo veseleji a když se rozhodla Federace přejít pod nás, bylo hnedle ještě veseleji. Počátek byl spíš o samém oťukávání hledání paktů a drobných neshodách. Přeci jen jsme se vůbec neznali a nervozita byla jaksi dost cítit. Dali se první branky a začalo to vypadat lépe avšak dosti monotónně. V tu dobu se utvořilo jádro naší aliance 14 lidí (Rajewski, Angel of Revenage, Bakalar, Cipis, Dado, deMortan, Dixa,dunElicas, Flegi de Rohan, Hanynus, Honavevea, Jamil, Kočičák, Samuraj – někteří si hold změnili jméno, ale my si je budeme pamatovat tak, jak k nám přišli…..) Pak přišel zlom.

Černá legie nám vyhlásila válku. Je pravda, že jsme ji nechávali jaksi stranou a nikoho to moc nezajímalo a nic se nedělo, oni si v klidu svačili a byl klid. Po pár dnech už to bylo otravné a došlo na činy- malá vyhlazovačka a rázem byl klid. Protiakce žádná a od té doby se situace obrátila a svačili jsme si my. Nakonec válka utichla bez vítěze (ikdyž jsme byli lepší ? ). Měla však dvojí účinek, jedněm hodně pomohla a spravili si na ni chuť a vyzkoumali jak stavět armádu, dávali si branky a hrabali slávu, ovšem druzí na ni jedině tratili a nebyli schopni se rozjet a pořádně odehrát eko. Ale měla úspěch, alianci to krásně stmelilo a začali jsme táhnout za jeden provaz a pomáhat si se vším.

Věk pokračoval pod nadvládou zetek a enek, my jsme si drželi přívětivé 30-40 místo a užívali si klidnějších vod a nadávek do teplejch déček, co uměj akorát dojíždět spadlé topkaře- že jich ale bylo co?? Sám jsem nepotkal v tu dobu nikoho. Jak se blížily Vánoce každej už myslel pomalu na konec věku a milovaný diktátor ali se rozhodl, že dá šestku jen proto, aby se dostal do topky a naštval všechny NZ, kteří ji drželi a nikdo se nesměl přiblížit nad 500k. To se mu povedlo a zúčastnil se i pěkného převratu, kdy byly poslány enka kam patří. V té době to taky byly zlaté časy pro naši alianci, když jsme se podívali i na 17.místo a udrželi si ho do konce věku, k tomu výrazně přispělo to, že se Hanynus podíval na sílu nad 1M… Škoda jen, že neměl slávu ani na šestou branku…..

Konečná bilance byla velmi příznivá, nejen podle počtu branek, získaných haříků, ale utvořila se nám tu nová síla, která jednou bude vidět, rozumí si spolu a umí si rejpnout do každého. Zkrátka dohodli se jména provincí s přívlastkem BS, který bude zdobit všechny původní členy, jež o to požádají a bude znamenat hrdost na naše začátky……….

 
Copyright © 2006 - 2024 Zdeněk Hejl   | |  Hosting poskytuje: Nejmedia.net - efektivní výměna reklamy